CWA Pro Publico

Zarządzanie wiedzą

Pakiet „Zarządzanie Wiedzą” jest skierowany do klientów, którzy są zainteresowani stałym rozwijaniem i monitorowaniem kompetencji w ramach organizacji, szczególnie w przypadku rozproszonej struktury lub dużej liczby pracowników. Bazując na doświadczeniach CWA Progresiv związanych z logistyką prowadzonych szkoleń oraz znaczeniem profesjonalnych materiałów przygotowaliśmy produkty, które pozwalają na samodzielne budowanie wartości dodanej związanej z zarządzaniem wiedzą.

Profesjonalny Portal Szkoleniowy pozwala na obsługę szkoleń wewnętrznych lub szkoleń realizowanych na rzecz innych podmiotów z możliwością rejestrowania uczestników, przechowywania historii odbytych ścieżek szkoleniowych, zarządzania płatnościami za szkolenia i budowania „bazy wiedzy” dostępnej dla użytkowników posiadających konto w ramach portalu.

W ramach Wydawnictwa CWA dzielimy się natomiast z Państwem naszym dorobkiem merytorycznym, zdobytym przy realizacji usług na rzecz klientów. Materiały drukowane i elektroniczne, które powstają w ramach Wydawnictwa są owocem pracy specjalistów, odpowiedzialnych w ramach Grupy CWA za merytoryczne przygotowanie produktów składających się na poszczególne pakiety.
  • Profesjonalny Portal Szkoleniowy
  • Wydawnictwo CWA

Aktualności

Nowe dodatki do EAP XML Legislator!
Nowy zestaw narzędzi, który pomoże przygotować uchwałę budżetową, WPF, tabele do sprawozdania z wykonania budżetu do publikacji w Dzienniku Urzędowym. Cena 300 zł!!!
więcej
Pobierz broszurę
 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij