CWA Pro Publico

Wdrożenia IT

Pakiet usług wdrożeniowych CWA Progresiv stanowi naturalną konsekwencję naszych kompetencji związanych z realizowanymi szkoleniami. Oferujemy zatem nie tylko szkolenia w zakresie podpisu elektronicznego czy zarządzania dokumentem elektronicznym, ale dostarczamy i wdrażamy u klienta niezbędną infrastrukturę. Doradzamy w zakresie przygotowywania e-aktów prawa miejscowego i zarządzania informacją publiczną, ale jesteśmy również w stanie uruchomić najlepsze na rynku rozwiązania, obejmujące te obszary.

Nasza współpraca z wiodącymi producentami oprogramowania pozwala nam więc na przygotowanie kompletnej oferty, pozwalającej danej organizacji na: opracowanie planu rozwoju infrastruktury i dostosowanego do potrzeb klienta programu szkoleń, przeprowadzenie tych szkoleń oraz wdrożenie narzędzi informatycznych służących najlepszemu wykorzystaniu pozyskanej wiedzy.

  • Nowość! Usługa migracji systemów bazodanowych SQL 2000, SQL 2005 do wyższej wersji (SQL 2008/R2, SQL 2012).
  • Wdrożenia narzędzi stanowienia i komunikacji w zakresie prawa miejscowego (Legislator).
  • Dostawa i wdrożenie infrastruktury kwalifikowanego podpisu elektronicznego.
  • Dostawa i wdrożenie Biuletynu Informacji Publicznej.
  • Wdrożenia narzędzi komunikacji elektronicznej (ePUAP, inne platformy komunikacji).
  • Wdrożenia systemu zarządzania dokumentem elektronicznym (system PROTON).
  • Wdrożenia systemów zarządzania budżetem i księgowością (SJO BeSTi@, system FoKa).
  • Wdrożenia oprogramowania dla Gminnych Centrów Zarządzania Kryzysowego (ELIKSIR).
Przykładem najpopularniejszego obecnie wdrożenia w JST jest wdrożenie systemu sprawozdawczości jednostek organizacyjnych SJO BeSTi@, które polega na instalacji i konfiguracji systemu na każdym stanowisku wskazanym przez Klienta oraz kompleksowym szkoleniu dla wszystkich pracowników, którzy będą mieli z nim styczność. Istnieje także możliwość szkolenia powdrożeniowego, które odbywa się ok. 2 tygodnie po samym wdrożeniu. Przez ten czas użytkownicy systemu mogą zbierać uwagi i pytania po to, aby móc przedyskutować je z trenerem podczas spotkania.

Aktualności

Nowe dodatki do EAP XML Legislator!
Nowy zestaw narzędzi, który pomoże przygotować uchwałę budżetową, WPF, tabele do sprawozdania z wykonania budżetu do publikacji w Dzienniku Urzędowym. Cena 300 zł!!!
więcej
Raporty do systemu BeSTi@
Rozszerzyliśmy ofertę raportów do systemu BeSTi@ o dwa nowe przydatne pakiety! SPRAWDŹ AKTUALNE RABATY
więcej
Profesjonalny audyt Biuletynu Informacji Publicznej
 Serdecznie zapraszamy do skorzystania z dostępnej w naszej firmie usługi, dzięki której rzetelnie wykonamy dla Państwa raport zawierający ocene bieżącego stanu Państwa Biuletynu Informacji Publicznej zarówno pod względem treści jak i standardów technicznych.
więcej
Pobierz broszurę
 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij