CWA Pro Publico

e-Podpis

Wykorzystanie dokumentu elektronicznego jako najszybszego i wydajnego nośnika informacji staje się coraz powszechniejsze, zarówno w obszarze biznesu, jak również w związku z rozwojem
e-administracji. Możliwość załatwienia sprawy w urzędzie lub banku sprzed ekranu komputera, skuteczne zawarcie umowy na odległość, czy zabezpieczenie poufności przesyłanych treści, wiążą się z wykorzystaniem kwalifikowanego podpisu elektronicznego.

Zdając sobie sprawę, że podpis elektroniczny nie jest wykorzystywany w takim stopniu, jak byłoby to możliwe, przygotowaliśmy zestaw produktów szkoleniowych obejmujących jego praktyczne wykorzystanie i popularyzujących stosowanie w tych obszarach organizacji, w których przyczyni się to do poprawy jakości jej funkcjonowania. Wymienione poniżej szkolenia odpowiadają na pytania: co to jest podpis elektroniczny, w jaki sposób i gdzie z niego korzystać, jakie korzyści przynosi organizacji jego wykorzystywanie.

  • Szkolenia warsztatowe w zakresie wykorzystania podpisu elektronicznego.
  • Szkolenia warsztatowe w zakresie prawnych aspektów stosowania podpisu elektronicznego.
  • Szkolenia w zakresie wykorzystania podpisu elektronicznego w komunikacji elektronicznej.
  • Szkolenia w zakresie prawnych aspektów wykorzystania profilu zaufanego.
Od kilku lat zajmujemy się także sprzedażą zestawów kwalifikowanych podpisów elektronicznych. Aktualnie współpracujemy z Centrum Certyfikacji CenCert (www.cencert.pl). Posiadamy w ofercie:
  • Odnowienie certyfikatu
Uwaga! Dotyczy także odnowienia certyfikatów wydanych przez inne kwalifikowane centra certyfikacji.

Certyfikat ważny 1 rok 90 zł + 23% VAT
Certyfikat ważny 2 lata 125 zł + 23% VAT
  • Zestaw CenCert bez czytnika
Certyfikat ważny 1 rok 190 zł + 23% VAT
Certyfikat ważny 2 lata 235 zł + 23% VAT
  • Zestaw CenCert standardowy
Certyfikat ważny 1 rok 230 zł + 23% VAT
Certyfikat ważny 2 lata 275 zł + 23% VAT
  • Zestaw CenCert token
Certyfikat ważny 1 rok 240 zł + 23% VAT
Certyfikat ważny 2 lata 285 zł + 23% VAT

Certyfikat można odebrać wyłącznie osobiście. Istnieje możliwość dojazdu do Klienta za dodatkową opłatą - więcej informacji można uzyskać dokonując zamówienia poprzez stronę www.cencert.pl

Aktualności

Nowe dodatki do EAP XML Legislator!
Nowy zestaw narzędzi, który pomoże przygotować uchwałę budżetową, WPF, tabele do sprawozdania z wykonania budżetu do publikacji w Dzienniku Urzędowym. Cena 300 zł!!!
więcej
Raporty do systemu BeSTi@
Rozszerzyliśmy ofertę raportów do systemu BeSTi@ o dwa nowe przydatne pakiety! SPRAWDŹ AKTUALNE RABATY
więcej
Profesjonalny audyt Biuletynu Informacji Publicznej
 Serdecznie zapraszamy do skorzystania z dostępnej w naszej firmie usługi, dzięki której rzetelnie wykonamy dla Państwa raport zawierający ocene bieżącego stanu Państwa Biuletynu Informacji Publicznej zarówno pod względem treści jak i standardów technicznych.
więcej
Pobierz broszurę
 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij