CWA Pro Publico

Audyt i doradztwo

Opisane wcześniej produkty związane były z bezpośrednim transferem wiedzy, budującej potencjał ludzki danej organizacji. Przygotowany przez CWA Progresiv pakiet usług audytorskich i doradczych wyposaża natomiast instytucję lub firmę w konieczne, z punktu widzenia skuteczności działania i obowiązujących przepisów prawa, informacje o sposobie funkcjonowania w określonych obszarach. Celem wymienionych poniżej usług doradczych jest zatem zidentyfikowanie zastanej sytuacji, sformułowanie propozycji niezbędnych zmian oraz wdrożenie przygotowanych zaleceń organizacyjnych.

Usługi pakietu „Audyt i Doradztwo” mają charakter specjalistyczny i obejmują między innymi: przegląd istniejącej infrastruktury teleinformatycznej wraz z kontrolą legalności oprogramowania i przygotowaniem planu rozwoju w tym obszarze, biorąc pod uwagę analizę kosztów; przygotowanie polityki bezpieczeństwa IT w związku ze specyficznymi uwarunkowaniami danej organizacji; ocenę metod i form działania audytu wewnętrznego instytucji publicznej.
Audyt infrastruktury IT i legalności oprogramowania.

Aktualności

Relacja z konferencji w Ciechocinku - system BeSTi@
 Pierwszy dzień wiosny powitaliśmy kolejnym spotkaniem sympatyków i użytkowników systemu BeSTi@. W konferencji uczestniczyli zarówno wieloletni użytkownicy systemu jak i osoby, które dopiero „ujarzmiają” BeSTię. XVI konferencję zorganizowaliśmy w urokliwym Ciechocinku. Uczestniczyło w niej ponad 60 osób z różnych zakątków Polski.        
więcej
Pobierz broszurę
 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij