CWA Pro Publico

Audyt i doradztwo

Opisane wcześniej produkty związane były z bezpośrednim transferem wiedzy, budującej potencjał ludzki danej organizacji. Przygotowany przez CWA Progresiv pakiet usług audytorskich i doradczych wyposaża natomiast instytucję lub firmę w konieczne, z punktu widzenia skuteczności działania i obowiązujących przepisów prawa, informacje o sposobie funkcjonowania w określonych obszarach. Celem wymienionych poniżej usług doradczych jest zatem zidentyfikowanie zastanej sytuacji, sformułowanie propozycji niezbędnych zmian oraz wdrożenie przygotowanych zaleceń organizacyjnych.

Usługi pakietu „Audyt i Doradztwo” mają charakter specjalistyczny i obejmują między innymi: przegląd istniejącej infrastruktury teleinformatycznej wraz z kontrolą legalności oprogramowania i przygotowaniem planu rozwoju w tym obszarze, biorąc pod uwagę analizę kosztów; przygotowanie polityki bezpieczeństwa IT w związku ze specyficznymi uwarunkowaniami danej organizacji; ocenę metod i form działania audytu wewnętrznego instytucji publicznej.
Audyt infrastruktury IT i legalności oprogramowania.

Aktualności

Nowe dodatki do EAP XML Legislator!
Nowy zestaw narzędzi, który pomoże przygotować uchwałę budżetową, WPF, tabele do sprawozdania z wykonania budżetu do publikacji w Dzienniku Urzędowym. Cena 300 zł!!!
więcej
Pobierz broszurę
 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij